NIKO Robo FLAIL

Rádiem řízená pásová svahová sekačka


Představujeme Vám dálkově rádiem řízenou pásovou svahovou sekačku Robo Flail od německé společnosti Niko. Jedná se v současné době o jeden z nejlepších rádiem řízených strojů na sekání svahů a nepřístupných ploch. Robustní profesionální stroj konstruovaný pro maximální zatížení je určen pro sekání ploch v okolí dálnic, železničních tratí, vodáren a podobně. Je plně uzpůsoben práci v náročném členitém terénu. Poradí si i s nálety do průměru 50 mm, svažitým terénem v kombinaci s písčitým podkladem a díky svému dálkovému ovládání je i v takovémto terénu bezpečný.
Při vývoji svahové sekačky RoboFlail byl společností Niko, která má třicetileté zkušenosti s výrobou pásových strojů pro extrémní nasazení, kladen důraz především na spolehlivost a využitelnost stroje. Byly využity poznatky firem, které podobné stroje používají při práci. Díky tomu vznikl stroj s vlastnostmi, které jinde nenajdete.

    

  

Technické informace o stroji

 

Přednosti a využití stroje

Až 55° svahová dostupnost, bezpečnost práce a komfortní ovládání, to jsou jedny z hlavních deviz sekačky Robo Flail. Tento stroj se uplatní zejména při nasazení např. v prostředí železničních tratí, u správy silnic a dálnic apod.

Více informací o přednostech a využití stroje

 

Služby sekání extrémních svahů

  • Hledáte jednoduché řešení likvidace travního porostu v prudkých svazích?
  • Ale pořízení samotného stroje Roboflail není pro Vás ekonomicky zajímavé?
  • Rádi by jste viděli sekačku RoboFlail v akci na vašich pozemcích?

 

Připravili jsme pro vás ve spolupráci s naším partnerem www.sekanisvahu.cz nabídku služeb sekání a mulčování extrémních svahů do 55° svažitosti terénu za použití výše uvedené dálkově rádiem řízené pásové svahové sekačky RoboFlail od německé společnosti Niko. Pro více informací nás kontaktujte.